-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт даху будівлі клубу (облаштування тимчасового пункту обігріву) в с. Слобода Комарівці, Чернівецький район, Чернівецька область
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-009249-a
Завершена
290 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 451.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 451.24 UAH
Номер:
a35e59d7d9434e439f05d1855089252e
Внутрішній номер закупівлі:
17150967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-009249-a
Замовник:
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062179
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хорюк Руслана Валеріївна 380990233609 stor-misk-r@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
290 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 15:13 - 08.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 15:13 - 11.03.2023 17:00
Період кваліфікації:
11.03.2023 17:01 - 17.03.2023 09:14
Період завантаження договору:
23.03.2023 00:00 - 02.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 248.00 Лот 1.