-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт даху будівлі клубу (облаштування тимчасового пункту обігріву) в с. Слобода Комарівці, Чернівецький район, Чернівецька область
Оголошено тендер
290 248.00
UAH
Номер:
b1b250648e9944cfbd9e2f75ecb6a23e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-03-004630-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062179
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04062179
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинець, вул.Чернівецька, будинок 6 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
290 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт даху будівлі клубу (облаштування тимчасового пункту обігріву) в с. Слобода Комарівці, Чернівецький район, Чернівецька область
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.03.2023 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.10.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково виділені кошти рішенням сесії СМР від 26.01.2023 р.
Сума290 248.00 UAH