-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів – 70 переміщень)
Тендер Prozorro UA-2023-03-03-008729-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
170 038.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 700.39 UAH
мін. крок: 1% або 1 700.39 UAH
Номер:
fe840f6fa2944ca38f1d212e99b05734
Внутрішній номер закупівлі:
17150417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-03-008729-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 038.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2023 14:53 - 10.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2023 14:53 - 13.03.2023 16:00
Період кваліфікації:
13.03.2023 16:00 - 20.03.2023 16:41
Період завантаження договору:
26.03.2023 00:00 - 05.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 038.70 ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів – 70 переміщень)