-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів – 70 переміщень)
Оголошено тендер
170 038.70
UAH
Номер:
0410191604ba4836a4f239326d413988
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-03-003078-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
170 038.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів – 70 переміщень)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування:
03.03.2023 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 038.70 UAH