• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Торги не відбулися

46 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 465.00 UAH
Номер: c82d682e1cfc48abaf65cedacf340131
Внутрішній номер закупівлі: 17128138
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-01-012866-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА
Контактна особа: Світлана Загорулько +380961973261 zahorulko@difku.gov.ua https://www.sfii.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 46 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.03.2023 23:14 - 06.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.03.2023 23:14 - 09.03.2023 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 500.00 Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)