-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з мийки та шиномонтажу автомобілів (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-03-01-012866-a
Торги не відбулися
46 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 465.00 UAH
мін. крок: 1% або 465.00 UAH
Період оскарження:
01.03.2023 23:14 - 06.03.2023 00:00
Нічого не знайдено.