• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аміачна селітра

Торги не відбулися

1 960 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 800.00 UAH
Номер: 9e1742e1dcd4441ea8129df1ca434ea1
Внутрішній номер закупівлі: 17123589
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-01-008325-a   
Замовник: Казанківський професійний аграрний ліцей
Контактна особа: Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.03.2023 14:50 - 06.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.03.2023 14:50 - 09.03.2023 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 960 000.00 Аміачна селітра