-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
1 960 000.00
UAH
Номер:
ff199e0505ac43f3b0d5baa965677c87
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-01-004188-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.03.2023 14:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аміачна селітра
Кількість
70 тонни
Період постачання
до 30.04.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 960 000.00 UAH