-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-01-25-000098-c
У зв’язку із технічними особливостями майданчика строк початку поставки товару є орієнтованим та може мінятися за результатами укладеного договору
Торги відмінено
750 111.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 501.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 501.00 UAH
Номер:
b4179b2b707f4a52b709d2bedbabd4e8
Внутрішній номер закупівлі:
1711488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-25-000098-c
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кедровський Олександр Юрійович +380554733627 Kedrowsky@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 111.58 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 501.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2018 11:51 - 02.02.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2018 11:51 - 12.02.2018 00:00
Аукціон:
12.02.2018 15:15 - 12.02.2018 15:42
Період кваліфікації:
з 12.02.2018 15:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Кількість
138652 кілограм
Період постачання
26.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, сел.. Петровського, м. Херсон, Вул. 1 Травня, 1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
367a72878bdf4920801f86cdfce5acac
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
На підставі частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
20.02.2018 15:55
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 132-А
Початкова пропозиція
693 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
650 277.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
9
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "М.З.Теплоресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40096437
-
Контактна особа:
Кочережко Олег Вікторович 380506450774, tender_kkt@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Белінського, 16, другий поверх
Початкова пропозиція
707 125.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
651 664.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "УБП-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40531138
-
Контактна особа:
Олександр Ластенко +380631345528 tov.ubpgroup@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ТАРАСІВСЬКА, будинок 4-А, офіс 7
Початкова пропозиція
707 125.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
653 050.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
33
Скарги
0