-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ТОМСШ (0-50) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-01-25-000098-c
У зв’язку із технічними особливостями майданчика строк початку поставки товару є орієнтованим та може мінятися за результатами укладеного договору
Торги відмінено
750 111.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 501.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 501.00 UAH
Період оскарження:
25.01.2018 11:51 - 08.02.2018 00:00
Нічого не знайдено.