-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-02-28-007789-a
Увага!!! Електронний аукціон не проводиться. Відповідно до змін ухвалених КМУ від 30.12.2022 у Постанову КМУ № 1178 від 12.10.2022, які покликані забезпечити рівні права всіх учасників закупівель під час регулярних і тривалих відключень електроенергії, з 03.01.2023р. тимчасово відключено модуль аукціону у відкритих торгах з особливостями. Мінімальний крок аукціону не застосовується.
Завершена
119 444.44
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 597.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 597.22 UAH
Номер:
c9f5ff825da04eecb6be79b5e1ae325a
Внутрішній номер закупівлі:
17112930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-28-007789-a
Замовник:
Чорноморська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728418
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швець Олександр Вікторович 380486875126 O.Shvets@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
119 444.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.02.2023 15:53 - 12.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2023 15:53 - 15.03.2023 15:00
Аукціон:
15.03.2023 15:02 - 15.03.2023 15:02
Період кваліфікації:
15.03.2023 15:02 - 25.03.2023 13:13
Період завантаження договору:
31.03.2023 00:00 - 10.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 444.44 Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання