• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання

Оголошено тендер

144 000.00 UAH
Номер: 294709d6b3f243fc8bd8f0841609046a
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-21-000748-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чорноморська філія ДП "АМПУ"
Замовник: ДП "АМПУ"
Очікувана вартість: 144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування теплового обладнання
Примітки: Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 21.12.2022 10:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума144 000.00 UAH