-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44420000-0 Будівельні товари (прокладки ущільнюючі біконітові різні, листи «Біконіт»)
Тендер Prozorro UA-2023-02-28-003959-a
44420000-0 Будівельні товари (прокладки ущільнюючі біконітові різні, листи «Біконіт»)
Завершена
56 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 280.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 280.00 UAH
Номер:
4c9dea8c3e3d41518588d177b47b2480
Внутрішній номер закупівлі:
17109103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-28-003959-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ДНІПРОГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20262860
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. О.Кониського, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ющенко Тетяна Сергіївна 380676280552 yuschenko2017t@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2023 12:14 - 05.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2023 12:14 - 08.03.2023 11:00
Аукціон:
08.03.2023 11:04 - 08.03.2023 11:04
Період кваліфікації:
08.03.2023 11:04 - 10.03.2023 10:38
Період завантаження договору:
16.03.2023 00:00 - 26.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 000.00 Прокладки ущільнюючі біконітові різні, листи «Біконіт»