-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прокладки ущільнюючі біконітові різні, листи «Біконіт»
Оголошено тендер
56 000.00
UAH
Номер:
8bcef05231a74cc9a2209f31805ecdc3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-28-001890-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ДНІПРОГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20262860
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. О.Кониського, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ДНІПРОГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20262860
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. О.Кониського, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
56 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Прокладки ущільнюючі біконітові різні, листи «Біконіт»
Примітки:
Постанова№1178, Особливості
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
28.02.2023 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума56 000.00 UAH