• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з демонтажу та монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи

Завершена

724 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 4 500.00 UAH
Номер: fc9d6deebb724e168db1b121b2a4b672
Внутрішній номер закупівлі: 17103400
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-27-009612-a   
Замовник: Школа вищої спортивної майстерності міста Києва
Контактна особа: Сазонова Валерія Валеріївна 380442867661 swim2008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 724 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2023 16:24 - 04.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2023 16:24 - 07.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 07.03.2023 00:03 - 13.03.2023 14:35
Період завантаження договору: 19.03.2023 00:00 - 29.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴724 000.00 Послуги з демонтажу та монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи