-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи
Оголошено тендер
724 000.00
UAH
Номер:
e2fe4a1aadae4367ac0b5ae11a489ef7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-24-004274-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Школа вищої спортивної майстерності міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
33499944
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вулиця Бастіонна, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Школа вищої спортивної майстерності міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
33499944
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вулиця Бастіонна, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
724 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з демонтажу та монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи
Примітки:
річний план закупівель на 2023 зі змінами
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.02.2023 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума724 000.00 UAH