• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Аміачна селітра

Завершена

660 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
Номер: b30ac5108bdd48a4b801c8d83e7a5320
Внутрішній номер закупівлі: 1709845
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-17-000714-b   
Замовник: ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Лавриненко Юрій +380552361196 izztender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 660 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 600.00 UAH
Період уточнення: 17.01.2018 19:58 - 23.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2018 19:58 - 02.02.2018 00:00
Аукціон: 02.02.2018 15:17 - 02.02.2018 15:44
Період кваліфікації: 02.02.2018 15:44 - 09.02.2018 17:15
Період завантаження договору: 02.02.2018 15:44 - 22.02.2018 15:44

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 60 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 73483, Україна, Херсонська обл., Херсон, сел. Наддніпрянське На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"

Оскарження: 02.02.2018 15:44 - 20.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 560 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2018 17:15
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "АГРОПЕТРОЛЬ ЛТД"
Початкова пропозиція 647 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
594 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0
ФОП "ЗЛАТКОВСЬКИЙ ЯРОСЛАВ ЄВГЕНОВИЧ"
Початкова пропозиція 645 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
645 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: ecad916c4fb349d19997d78964860712
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-17-000714-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
Номер договору: 1
Сума договору: 560 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 20.02.2018 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Гаспар плюс.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додат угода ГАСПАР1 (1).pdf
p7s
sign.p7s