-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
560 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
ecad916c4fb349d19997d78964860712
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-17-000714-b-c1
Замовник:
ІНСТИТУТ ЗРОШУВАНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497242
-
Контактна особа:
Лавриненко Юрій +380552361196 izztender@ukr.net
-
Адреса:
73483, Україна, Херсонська обл., с. Наддніпрянське
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36587918
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАСПАР-ПЛЮС" +380503156615 gasparplyus@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73009, Херсонська обл., місто Херсон, ВУЛИЦЯ НАФТОВИКІВ, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
20.02.2018 00:01
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
560 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 560 400.00 UAH)
Оплачено:
560 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 560 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d5a789248ddd49e6ba9bdca27a4eb3fa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до Додатку №1 Договору та розділу ХІІІ. Місцезнаходження та реквізити сторін Договору про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти №1 від 20.02.2018 року та викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.02.2018 00:00
Статус:
Опубліковано