-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з обслуговування спортивних споруд
Тендер Prozorro UA-2018-01-17-003167-c
закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2018 рок
Завершена
217 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
Номер:
8d7b17dc6a5a4b46a170d9827fcc523d
Внутрішній номер закупівлі:
1708595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-17-003167-c
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Бартлевич +380326933640 zrsc_tender@ukr.net http://westsportcenter.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
217 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2018 16:55 - 23.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2018 16:55 - 02.02.2018 17:00
Аукціон:
05.02.2018 15:00 - 05.02.2018 15:21
Період кваліфікації:
05.02.2018 15:21 - 07.02.2018 13:28
Період завантаження договору:
05.02.2018 15:21 - 25.02.2018 15:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
Оскарження: 05.02.2018 15:21 - 18.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
Петраш Віра Василівна +380955860238 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Оскарження: 05.02.2018 15:21 - 18.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
216 329.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 329.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2018 13:28
Документи
6
Скарги
0
Приватне підприємство "Центр Безпеки Бізнесу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33618403
-
Контактна особа:
Мариняк Андрій Петрович 380322430848, 380676726979 bsc@bscenter.com.ua
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, Львів, Б. Хмельницького, 200
Початкова пропозиція
217 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
3815120be4324e4fa544b47e9e3ac6a2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-17-003167-c-a1
Постачальник:
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
Петраш Віра Василівна +380955860238 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Номер договору:
№07/18
Сума договору:
216 329.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.02.2018 10:00
Статус:
Підписаний