-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з обслуговування спортивних споруд
216 329.08
UAH з ПДВ
Номер:
3815120be4324e4fa544b47e9e3ac6a2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-17-003167-c-a1
Постачальник:
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
Петраш Віра Василівна +380955860238 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Номер договору:
№07/18
Дата підписання:
20.02.2018 10:00
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
216 329.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 216 329.08 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
На карті