-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-17-000096-b
Завершена
983 908.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 919.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 919.54 UAH
Номер:
cd2cab23b2a24ff49725559dd04686af
Внутрішній номер закупівлі:
1708285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-17-000096-b
Замовник:
Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Сергій Сергійович +380434121270 bar_bpu01@ukr.net http://bar-bgpk.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
983 908.83 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 919.54 UAH
Період уточнення:
17.01.2018 14:18 - 22.01.2018 14:23
Період прийому пропозицій:
17.01.2018 14:18 - 01.02.2018 14:23
Аукціон:
02.02.2018 15:01 - 02.02.2018 15:22
Період кваліфікації:
02.02.2018 15:22 - 05.02.2018 10:16
Період завантаження договору:
02.02.2018 15:22 - 22.02.2018 15:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
88640 метри кубічні
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Святого Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 02.02.2018 15:22 - 16.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Оскарження: 02.02.2018 15:22 - 16.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
785 538.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
785 538.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2018 10:16
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
808 396.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
808 396.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c87656b535e4bbc98aa81f03c867d1f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-17-000096-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Номер договору:
1141017UQRCB028
Сума договору:
785 538.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
20.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний