-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
785 538.32
UAH з ПДВ
Номер:
9c87656b535e4bbc98aa81f03c867d1f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-17-000096-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1141017UQRCB028
Дата підписання:
20.02.2018 00:00
Період дії договору:
20.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
785 538.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 785 538.32 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
88640 метри кубічні
Період постачання
05.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан М. Грушевського, 1, вул. Святого Миколая, 11, вул. Арсенальна 68-Б.
На карті