• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Завершена

127 030.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 635.15 UAH
Номер: cfceb250b9444b9f9c17724ed950f907
Внутрішній номер закупівлі: 17074024
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-23-007163-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 127 030.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.02.2023 13:25 - 04.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2023 13:25 - 07.03.2023 00:00
Аукціон: 07.03.2023 00:03 - 07.03.2023 00:03
Період кваліфікації: 07.03.2023 00:03 - 10.03.2023 11:25
Період завантаження договору: 16.03.2023 00:00 - 26.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴127 030.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади