-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Оголошено тендер
127 030.00
UAH
Номер:
97f3e222eb854f91b107bef240e4ea19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-23-002208-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
127 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
23.02.2023 13:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Серветки стоматологічні DryBack Medicom (500шт./уп)
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Голки стоматологічні ін"єкційні розмір 0.3*25мм; 0.4*38мм 100шт/уп
Кількість
6 упаковка
Період постачання
(не задано)
Пульпоекстрактори Нервброуч Колорінокс 20-60 10шт/уп
Кількість
120 упаковка
Період постачання
(не задано)
Діамантові бори дентальні в асортименті
Кількість
370 штуки
Період постачання
(не задано)
К-Files M-aksccess інструмент для кореневих каналів 25мм 015-040 6шт/уп
Кількість
120 упаковка
Період постачання
(не задано)
H-Files M-aksccess інструмент для кореневих каналів 25мм 015-040 6шт/уп
Кількість
120 упаковка
Період постачання
(не задано)
К-reamer M-aksccess інструмент для кореневих каналів 25мм 015-040 6шт/уп
Кількість
120 упаковка
Період постачання
(не задано)
Каналонаповнювач Лентуло Densply 25мм 4шт/уп
Кількість
47 упаковка
Період постачання
(не задано)
Одноразові стоматологічні насадки для слиновідсмоктувачів зі змінним наконечником Medicom (100шт/уп)
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума127 030.00 UAH