-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А)
Тендер Prozorro UA-2017-12-28-000834-c
Торги відмінено
5 235 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 176.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 176.00 UAH
Номер:
e2781c67188b4493884a52ef91c38e0b
Внутрішній номер закупівлі:
1706778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-28-000834-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська обл., Бровари, Україна, м.Бровари, Київська область, вул. Грушевського, буд.За.
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Козлова Альона +380459441585 teplo-brovary@ukr.net http://brovteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 235 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 176.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2017 15:07 - 23.01.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2017 15:07 - 02.02.2018 18:00
Період прекваліфікації:
02.02.2018 18:00 - 19.02.2018 00:00
Аукціон:
з 19.02.2018 13:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А)
Кількість
409 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
8ecb3d08a3d041399bb9a43a5f0c94f3
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Керуючись ч.2 п.1 ст 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» : «Замовник відміняє торги в разі : неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.»
Дата опублікування:
19.02.2018 16:48
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Общество с ограниченной ответственностью "Компания "Химпром"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31923443
-
Контактна особа:
Общество с ограниченной ответственностью "Компания "Химпром" +380635682626 himprom-kiev@narod.ru http://www.himprom.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 02660 г.Киев, ул.Вискозная,11
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
13.02.2018 14:11
Документи
16
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ХЛОРТЕХВОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38252331
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ХЛОРТЕХВОД" +380661140580 htv.krem@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Кременчук, 39600, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ВОРОВСЬКОГО, будинок 34, офіс 25
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.02.2018 14:13
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "НПП Лаваль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36839655
-
Контактна особа:
Іріна Філатова +380503400776 irinafilatova@ukr.net
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Горяна, 17
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.02.2018 14:15
Документи
29
Скарги
0