-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини (Гіпохлорит натрію марки А)
Тендер Prozorro UA-2017-12-28-000834-c
Торги відмінено
5 235 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 176.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 176.00 UAH
Період оскарження:
28.12.2017 15:07 - 29.01.2018 00:00
Скарга
Очікує розгляду
Скарга про порушення вимогам статті 18 Закону "Про публічні закупівлі".
Номер:
94cfa188c5a14662bdb8a9ad9642459b
Ідентифікатор запиту:
UA-2017-12-28-000834-c.a1
Назва:
Скарга про порушення вимогам статті 18 Закону "Про публічні закупівлі".
Скарга:
Скарга про неправомірне відхилення пропозиціі на відкритих торгах.
Пов'язані документи:
Учасник
- Платіжне доручення.pdf 14.02.2018 16:01
- СКАРГА ВІД ХІМПРОМА.pdf 14.02.2018 16:01
Дата прийняття скарги до розгляду:
14.02.2018 16:01