-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А95
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-014981-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 900.00 UAH
Номер:
01fac9a937ce452f93816586f732f843
Внутрішній номер закупівлі:
17066696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-014981-a
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41064034
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романишак Юрій Миронович +380323420033 centr886@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 21:55 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 21:55 - 02.03.2023 00:00
Аукціон:
02.03.2023 00:00 - 02.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.03.2023 00:00 - 06.03.2023 17:05
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Бензин А95