-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А95
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
273bd1e0a10a4d2392d6a0b94b010fc0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-22-005658-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41064034
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мостиської міської ради Львівської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41064034
-
Адреса:
81300, Україна, Львівська область, місто Мостиська, вул. Я. Мудрого, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.02.2023 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума190 000.00 UAH