• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деталі до автомобілів

Замовник: Акціонерне товариство "Укрпошта". Місцезнаходження Замовника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. ЄДРПОУ замовника: 21560045. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: АТ "Укрпошта" в особі ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ , 14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру,28. Код згідно з ЄДРПОУ закупівельника: 25572588. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.Застосовані критерії оцінки – ціна (100%) Дата і час розкриття тендерних пропозицій - у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні.

Завершена

241 795.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 208.98 UAH
Номер: 52a9303fe1144f939c54afd39236e103
Внутрішній номер закупівлі: 17066578
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-22-014864-a   
Замовник: ЧЕРНІГІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
Контактна особа: Бодюх Лариса 380502103808 BODYUKH-LP@UKRPOSHTA.UA https://ukrposhta.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 241 795.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.02.2023 20:47 - 03.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2023 20:47 - 06.03.2023 15:00
Аукціон: 06.03.2023 15:01 - 06.03.2023 15:01
Період кваліфікації: 06.03.2023 15:01 - 13.03.2023 15:17
Період завантаження договору: 19.03.2023 00:00 - 29.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴241 795.00 Деталі до автомобілів