-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деталі до автомобілів
Оголошено тендер
241 795.00
UAH
Номер:
3aa221e6ab4f42448aa53d97d4fcaba7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-14-004481-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІГІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Деснянський район, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
241 795.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деталі до автомобілів
Примітки:
На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування для самостійного здійснення децентралізованих закупівель відокремленими підрозділами (філіями) АТ «Укрпошта» предмет закупівлі визначається окремо для філій (відповідно до п. 15 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022). Інформація про таку потребу в закупівлі та її організатора наявна в річному плані закупівель АТ «Укрпошта».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування:
14.02.2023 18:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума241 795.00 UAH