• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні реле, з’єднувальні коробки

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону (постанова КМУ від 30.12.2022 № 1495).

Завершена

34 916.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 174.58 UAH
Номер: 56160a78938e4921b021bc17e8ae9d3a
Внутрішній номер закупівлі: 17065871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-22-014158-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.02.2023 17:21 - 28.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2023 17:21 - 03.03.2023 12:00
Період кваліфікації: 03.03.2023 12:00 - 09.03.2023 17:50
Період завантаження договору: 15.03.2023 00:00 - 25.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 916.67 Електричні реле, з’єднувальні коробки