-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні реле, з’єднувальні коробки
Оголошено тендер
41 900.00
UAH
Номер:
4aeb8b3872734b6d9e26df0091e6ca78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-20-001250-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
41 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні реле, з’єднувальні коробки
Примітки:
Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
Дата опублікування:
20.02.2023 11:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума41 900.00 UAH