-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата експлуатаційних послуг, пов'язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-013494-a
Завершена
318 317.18
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 591.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 591.59 UAH
Номер:
79f1afcbabb045a3bfd9fcbf0244c5d4
Внутрішній номер закупівлі:
17065216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-013494-a
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Пугач +380542779124 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
318 317.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 16:41 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 16:41 - 02.03.2023 00:00
Аукціон:
02.03.2023 00:04 - 02.03.2023 00:04
Період кваліфікації:
02.03.2023 00:04 - 06.03.2023 16:02
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴318 317.18 Оплата експлуатаційних послуг, пов'язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з прибирання)