-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата експлуатаційних послуг, пов'язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з прибирання)
Оголошено тендер
318 317.18
UAH
Номер:
6c34198676ec466e952f2edae60cd0df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-21-004176-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
318 317.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата експлуатаційних послуг, пов'язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій (послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.02.2023 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума318 317.18 UAH