-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-011_Послуги з діагностики ультразвукових лічильників газу Krohne v12_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-012926-a
Торги відмінено
2 885 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 850.40 UAH
мін. крок: 1% або 28 850.40 UAH
Номер:
d08175cc7df74156803e64bc6da820fe
Внутрішній номер закупівлі:
17064644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-012926-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Львівгазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39585756
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.І.Рубчака, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ростислав Стеблецький +380504313866 rostyslav.stebletskiy@ugv.com.ua http://www.ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 885 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 16:21 - 03.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 16:21 - 06.03.2023 15:00
Період кваліфікації:
06.03.2023 15:02 - 13.03.2023 15:18
Період завантаження договору:
19.03.2023 00:00 - 29.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0c20cf2c6425400896b11012105f51db
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до службової записки відповідального закупника (головного метролога Василя ПУКАЛЯКА) від 15.05.2023р. №07-01/15-05-23, відсутня подальша потреба у закупівлі ЛГВ23П-011_Послуги з діагностики ультразвукових лічильників газу Krohne v12_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів.
Період оскарження:
16.05.2023 11:31 - 27.05.2023 00:00
Дата опублікування:
16.05.2023 11:31
Дата виконання:
27.05.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 885 040.00 Послуги з діагностики ультразвукових лічильників газу Krohne v12_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів