-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЛГВ23П-011_Послуги з діагностики ультразвукових лічильників газу Krohne v12_50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-012926-a
Торги відмінено
2 885 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 850.40 UAH
мін. крок: 1% або 28 850.40 UAH
Період оскарження:
22.02.2023 16:21 - 03.03.2023 00:00
Нічого не знайдено.