• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо)

Завершена

180 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер: d435cb8851b547eaa48fa014960f8328
Внутрішній номер закупівлі: 17064142
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-22-012367-a   
Замовник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Контактна особа: Світлана Федас +380456551159 svitlanafedas2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.02.2023 16:13 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2023 16:13 - 02.03.2023 10:00
Аукціон: 02.03.2023 10:03 - 02.03.2023 10:03
Період кваліфікації: 02.03.2023 10:03 - 06.03.2023 15:42
Період завантаження договору: 12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 000.00 Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо)