• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо)

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: fba988394001408bb76ce88f67b95037
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-22-003384-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Замовник: Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 22.02.2023 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума180 000.00 UAH