• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)

Торги відмінено

153 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Номер: c7dc62a008f0470aa5edfe88288fd80c
Внутрішній номер закупівлі: 17063803
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-22-012085-a   
Замовник: Святошинське лісопаркове господарство
Контактна особа: Юлія Латиф +380444526340, +380994221614 tender@slpg.city
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.02.2023 15:53 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2023 15:53 - 02.03.2023 08:00
Аукціон: 02.03.2023 08:01 - 02.03.2023 08:01
Період кваліфікації: з 02.03.2023 08:01

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 8a1ce855c5e5473fa74a703eeee9b7ae
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Технічна специфікація – не містить деталізованого опису та конкретних вимог до предмета закупівлі
Період оскарження: 09.03.2023 15:50 - 20.03.2023 00:00
Дата опублікування: 09.03.2023 15:50
Дата виконання: 20.03.2023 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴153 000.00 18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)