-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)
Оголошено тендер
153 000.00
UAH
Номер:
c4f63e453f694d7490a251d048c18f44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-22-003461-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Святошинське лісопаркове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359687
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Святошинське лісопаркове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359687
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)
Примітки:
1) найменування замовника: Комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство»
2) місцезнаходження замовника: 03115, місто Київ, вулиця Святошинська, 24
3) ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 03359687
4) категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»;
5) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)
6) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 153 000,00 (сто п’ятдесят три тисячі) гривень, 00 копійок, з ПДВ
7) код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів) - ------------
8) вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги
9) застосування рамкової угоди – не застосовується
10) Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства) – 153 000,00 (сто п’ятдесят три тисячі) гривень, 00 копійок, з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
Дата опублікування:
22.02.2023 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума153 000.00 UAH