-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (ДК 021:2015-09130000-9-Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-009941-a
30226, Хмельницька обл., с.Залужжя, вулСадова, 1а, категорія замовника 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою. Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
153 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 769.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 769.60 UAH
Номер:
42652ed062e542d5b8a2807a36bbc8ef
Внутрішній номер закупівлі:
17061668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-009941-a
Замовник:
КЗ Залузький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25994310
-
Адреса:
30226, Україна, Хмельницька область, Залужжя, Садова, 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гелега Ольга Юріївна +380968768497 zaluzha_lyceum@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 14:48 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 14:48 - 02.03.2023 08:00
Період кваліфікації:
02.03.2023 08:01 - 02.03.2023 15:09
Період завантаження договору:
08.03.2023 00:00 - 18.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 920.00 Дизельне паливо