• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо (ДК 021:2015-09130000-9-Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

153 920.00 UAH
Номер: 841dd759591c4e8fbda6f7b34da805bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-22-002761-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЗ Залузький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області
Замовник: КЗ Залузький ліцей Білогірської селищної ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 153 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо (ДК 021:2015-09130000-9-Нафта і дистиляти)
Примітки: 30226, Хмельницька обл., с.Залужжя, вулСадова, 1а, категорія замовника 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.02.2023 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума153 920.00 UAH