-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Макарони
Тендер Prozorro UA-2023-02-21-012246-a
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
Номер:
59858be39b3142848283d700f8d43ada
Внутрішній номер закупівлі:
17048854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-21-012246-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Іванівна +380385445075 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 08:15 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 08:15 - 02.03.2023 08:15
Період кваліфікації:
02.03.2023 08:15 - 03.03.2023 14:04
Період завантаження договору:
09.03.2023 00:00 - 19.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 000.00 Макарони