-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Макарони
Оголошено тендер
35 000.00
UAH
Номер:
d3d5c797ed8b4c10bb4030a32eb5a60c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-21-003587-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Макарони
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 21.02.2023 року
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.02.2023 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума35 000.00 UAH