• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Завершена

140 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер: bbbd722bdad94334bee9325da477041a
Внутрішній номер закупівлі: 17043461
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-21-006870-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня"
Контактна особа: Іванюк Володимир Олександрович +380374021217 crl-grc@med.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.02.2023 12:27 - 26.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2023 12:27 - 01.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 01.03.2023 00:03 - 01.03.2023 09:30
Період завантаження договору: 07.03.2023 00:00 - 17.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴140 000.00 Фармацевтична продукція