-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
7c20bdfb4b65471dab63c9d37501451d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-21-002281-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41025351
-
Адреса:
60500, Україна, Чернівецька область, Герца, Центральна , 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41025351
-
Адреса:
60500, Україна, Чернівецька область, Герца, Центральна , 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Примітки:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування:
21.02.2023 11:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума140 000.00 UAH