-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
масло вершкове
Тендер Prozorro UA-2023-02-21-005924-a
Завершена
348 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 740.00 UAH
Номер:
c7969d2731284630b740d098123a08b7
Внутрішній номер закупівлі:
17042525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-21-005924-a
Замовник:
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13553798
-
Адреса:
11702, Україна, Житомирська область, Звягель, вулиця Шевченка, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Онищук Віктор Леонідович 380414135022 licey_pvfp_nv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2023 12:09 - 26.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2023 12:09 - 01.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
01.03.2023 00:00 - 02.03.2023 12:21
Період завантаження договору:
08.03.2023 00:00 - 18.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴348 000.00 масло вершкове