• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

масло вершкове

Оголошено тендер

348 000.00 UAH
Номер: 07f5ee721ddc4d8b8018a84ad2c027ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-21-002567-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
Замовник: Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 348 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: масло вершкове
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 21.02.2023 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума348 000.00 UAH