• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК ДК 021:2015 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні

Завершена

2 316 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 3 480.00 UAH
Номер: 765144c3f9174096bf33ff889882dd2c
Внутрішній номер закупівлі: 17041992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-21-005397-a   
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
Контактна особа: Фаєр Олексій 380442899978 faer_kpi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 316 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.02.2023 13:42 - 26.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2023 13:42 - 01.03.2023 00:00
Період кваліфікації: 01.03.2023 00:00 - 06.03.2023 08:57
Період завантаження договору: 12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴1 620 000.00 ДК ДК 021:2015 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні. Продуктові набори щоквартальні
  • Лот №2 ₴696 000.00 ДК ДК 021:2015 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні. Продуктові набори до Міжнародного дня людей з інвалідністю, Міжнародного Дня громадян похилого віку