-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2023-02-21-003214-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Торги не відбулися
155 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
Номер:
de54ea2c4157401da3d69611c827f45e
Внутрішній номер закупівлі:
17039802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-21-003214-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41025351
-
Адреса:
60500, Україна, Чернівецька область, Герца, Центральна , 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванюк Володимир Олександрович +380374021217 crl-grc@med.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2023 10:30 - 26.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2023 10:30 - 01.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 000.00 Медикаменти різні